Saç Bakım Ürünleri Deposu
Ana Sayfa  |   İptal ve İade Şartları  |   Güvenlik politikamız  |   İletişim  |   Hakkımızda  |   Site haritası
  Ana Sayfa  
  Depo  
  Hesabım  
  Sepetim  
  Kampanyalar  
 Arama:      Detaylı arama   

Bizden Haberler

Artık Rewards Puanlarınızı Kullanabilirsiniz !
Ekleme Tarihi: 05.08.2008

Siparişlerinizde biriktirdiğiniz rewards puanlarınızı tüm revigen ürünlerinde kullanarak bedava sipariş verebilirsiniz.

Kampanya şartları :

  • Tüm üyelerimiz için geçerlidir.
  • Her ürünün üzerinde puan olarak fiyatı "puanlardaki fiyat" olarak belirtilmiştir.Puanınınız bu fiyatı tutuyorsa ödeme sayfasında puan uygulayabileceğiniz bir bölüm açılacaktır.Bu kısımda kullanmak istediğiniz puanı uygulatarak bedava sipariş verebileceksiniz
  • Şirketimiz herhangi bir usulsüzlük durumunda kampanyayı durdurma puan kullanarak verilmiş siparişleri iptal etme hakkını saklı tutar.Müşterilerimiz böyle bir durumda herhangi bir hak iddia edemez.

Devamı..
Sırma Saçların Sırrı - Toppik
Ekleme Tarihi: 30.05.2008


Sırma sırma saçların sırrıAlişan, Berdan Mardini, Gülşen ve Gökhan Özen gibi ünlülerin, dökülerek seyrek kalan saçlarını Toppik adı verilen kozmetik bir ürünü kullanarak dolgun gösterdikleri ortaya çıktı...

***


Dolgun saçların sırrı

Milyonlarca hayranı olan Alişan, Berdan Mardini, Gülşen ve Gökhan Özen gibi ünlüler, seyrek saçlarını Toppik adı verilen kozmetik ürünle dolgunlaştırıyor....

Kellik ve seyrek saç pek çok kişinin ortak sorunu. Tabii göz önünde olan insanlar için durum daha da vahim. Saçlarını kaybetme korkusu yaşayan ünlülerin imdadına şimdilerde Toppik yetişiyor. Kozmetik dünyasının nimetleri sayesinde seyrelen saçlarını daha dolgun gösteren yıldızların sayısı giderek artıyor. Alişan, Berdan Mardini, Gülşen ve Gökhan Özen'in kullanarak öncülüğünü yaptığı Toppik, 90 ile 100 YTL arasında satılıyor. Ürünün ünü giderek yaygınlaşıyor.

AYDA BİN YTL ÖDÜYOR...
Toppik sayesinde lepiska gibi gür saçlarla sevenlerinin karşısına çıkan ünlü yıldızlar, görüntülerinden son derece memnun. Ürünü Türkiye'ye getiren de tanıdık bir isim. "Var mısın Yok musun?" yarışmasının kahramanı Acun Ilıcalı'nın Türkiye distribütörlüğünü yaptığı Toppik, yok satıyor. Ünlü türkücü Alişan, bu ürün için ayda bin YTL ödüyor.

Nilüfer BAYRI

Garanti 3D Secure Ödeme Sistemi Kuruldu
Ekleme Tarihi: 10.04.2008
Sitemize garanti 3d secure ödeme sistemini kurulmuştur.

Uluslararası Güvenlik Platformu(UGP) ile birlikte 3D Secure standartı tüm dünyada online alışverişlerde bir standart halini alacaktır. Bu noktada hem kart sahipleri açısından hemde işyerleri açısından değişen işleyişin bilinmesi çok önemlidir.

UGP (3D Secure) Nasıl İşler?

Kart sahipleri açısından:

1. Kredi Kartı veren bankalar verdikleri kredi kartlarının, UGP (3D Secure) Visa/Mastercard nezdinde kaydını yaptırırlar. Ancak bu zorunlu değildir: bazı bankalar sadece bazı kart tiplerini kaydetmeyi yeğlerken, diğerlerini kaydetmemeyi tercih ederler.

2. Kredi Kartı sahipleri (eğer banka söz konusu kart tipine UGP (3D Secure) yetkisi verdiyse) diledikleri kartı bankanın öngördüğü şekilde UGP (3D Secure) programına kaydederler. Garanti Bankası'nın tüm kredi kartları sisteme kaydedilmiştir.

İşyerleri açısından:

1. İşyeri bankaları işyerlerinin Visa/Mastercard nezdinde kaydını yaptırırlar.

1.2. İşyeri bankaları işyerlerini kendi belirledikleri şekilde UGP (3D Secure) programına kaydederler. Garanti Bankası Başvuru Prosedürü için aşağıdaki linklerden faydalanabilirsiniz.

2.3. İşyeri bankaları işyerlerine kendi internet sitelerinde bu sisteme geçebilmeleri ve kullanabilmeleri için “Merchant Plug-In” (MPI) yazılımı dağıtırlar. Bu MPI’lar işyerlerinin UGP (3D Secure) onaylamalarını yapmalarını sağlayan uygulamalardan oluşur.

3.4. İşyerleri bu MPI’ları kendi sitelerine kurarlar ve kendi hesap bilgilerini girerler.

Genel UGP (3D Secure işleyişi)

1. Kart sahibi işyerinin sitesinde satınalma (checkout) işlemini tamamlar.

2. Kart sahibi ödeme formuna kredi kart numarasını, son kullanma tarihini ve cvv bilgisini girer.

3. İşyeri kart bilgisini UGP (3D Secure) uygulamasına yönlendirir.

4. Eğer söz konusu kart numarası 3D Secure sistemine dahil ise (bankası tarafından bu sisteme kaydedilmiş ve kart sahibi tarafından aktive edildiyse) 6 no’lu adımdan devam edilir.

5. Kart bir şekilde 3D Secure desteklemiyorsa, bu durum işyerine 9 no’lu adımdaki gibi döndürülür ve işlem sona erer.

6. Kart sahibine UGP (3D Secure) doğrulama ekranı açılır.

7. Kart sahibi bankanın öngördüğü doğrulama mekanizması devreye girer.

8. UGP (3D Secure) MPI kart sahibinden aldığı bilgileri işyerinin UGP (3D Secure) hesap bilgileriyle birleştirir ve tüm verileri kart sahibi bankaya gönderir.

9. Kart sahibi banka cevabını UGP (3D Secure) MPI’a gönderir.

10. İşyeri UGP (3D Secure) işleminin akibetine göre işlemi Garanti Sanal POS’a gönderir veya göndermez.

Devamı..
Yeni Crescina R5 Serisi Stoklarımıza girmiştir.
Ekleme Tarihi: 03.04.2008

Saç dökülmesini durdurmada ve yeniden saç oluşumunda oldukça etkili ve pahalı bir marka olan Crescina, Ronaldo R5 serisi ile daha da iddalı..

Crescina R5 serisi Bay Bayan (100-200-300-500-700) komple bakım ve yeniden geliştirme formulleri ile sitemizde %10 indirimli ve bonus,axess ve world kartınıza vade farksız 3 taksit olarak satışa sunulmuştur.

Devamı..
Rewards Puan Sistemi
Ekleme Tarihi: 01.04.2008

Sitemizden yapmış olduğunuz alışverişlerinizde puanlar kazanacak ve kazandığınız puanlarla çok yakında bedavaya istediğiniz ürünü sipariş edebileceksiniz..Ayrıca her ay en çok puanı kazanan 3 müşterimiz süpriz hediyeler ve tatil bileti kazanacak..

Devamı..


Yükleniyor...